קייטרינג אסאדו לאירועים

דמיינו לעצמכם גריל ריחני ובוער, שעליו מתבשלים לאט לאט נתחים משובחים של בשר עסיסי. הם מוכנים עד דרגת הצלייה המדוייקת ואז מוגשים ישר אל הצלחת על ידי המלצרים. כל מה שצריך לשים בצד הוא כמה כפות של סלט טרי ולשמור גם מקום לקינוח מעולה. קוראים לזה "קייטרינג אסאדו" וזו הבשורה הכי משמחת שהגיעה מברזיל אל עולם האירועים.

קייטרינג אסאדו כשר– איך זה קורה?

קייטרינג אסאדו לאירועים מוצע על ידי חברת קייטרינג שמתמחה בשיטת הצלייה הברזילאית המסורתית, שנקראת "רודיזיו". בניגוד למנגל הרגיל שעליו אנחנו מניחים נתחים קטנים של בשר, צולים במהירות ושולחים לצלחת עם שפע של תוספות – שלא תמיד מתאימות לנתח הבשר, כאן העבודה היא הרבה יותר מדוייקת.

אנחנו צולים את נתחי הבשר המשובחים בקפידה על הגריל, לאט לאט ותוך הקפדה ודיוק עד לדרגת הצלייה שהופכת את הבשר למשובח ביותר. אחר כך מורד הבשר ישר אל הצלחות, בלי תיווך באמצע, ומוגש לאורחים באירוע כשכל אחד מהם בוחר את הנתח שמתחשק לו לאכול.

תפריט משובח לכל אירוע

השיטה הטעימה הזו של קייטרינג אסאדו כשר מתאימה לכל אירוע. מחתונות ועד לחגיגות בר או בת מצווה, ממסיבות יום הולדת ועד לאירועי השקה או ערב חברה, ברוב המקרים האוכל המשובח שמגיע לצלחות קולע בול לטעמם של המוזמנים לאירוע ולא צריך יותר מדי תוספות.

המסורת אומרת שהתוספת היחידה היא סלטים טריים מכל מיני סוגים שמדגישים את טעם הבשר ושמים אותו במרכז הצלחת. התוספת הנוספת ממלאת את החשק למשהו מתוק בסוף הארוחה. יותר מזה לא צריך, כי הכל מוקפד, משביע וטעים מאד. קייטרינג אסאדו לאירועים

אירוע עם בשר – שלא נגמר

כשאתם מפיקים אירוע אתם מלאים בדאגות. האם לאורחים שלכם יהיה מה לאכול? האם הם יאהבו את התפריט? מה יקרה אם האוכל לא יהיה טעים? קייטרינג אסאדו כשר קולע למכנה המשותף האהוב של כל כך הרבה אנשים ועושה זאת תוך הקפדה על איכות חומרי הגלם, תהליך הכנת בשר מוקפד ומסורתי ודגש על תוספות נהדרות וטעימות שכולם אוהבים. התוצאה: אירוע שיש בו בשר לכולם ושקט נפשי למארגנים.