קייטרינג אסאדו לאירועים פרטיים

בין אם מדובר במסיבת יום הולדת חגיגית במיוחד, חגיגות יום נישואין מרגשות או חתונה קטנה ומשפחתית, לא חייבים להישאר עם תפריט הבורקס והסלטים של אמא. כדאי שתכירו חוויה קולינרית חדשה, מרגשת ובעיקר מלאת שמחת חיים שמגיעה היישר מדרום אמריקה אל האירוע שלכם – קוראים לזה קייטרינג אסאדו וזו חוויה טעימה שלא תשכחו זמן רב.

קייטרינג אסאדו לכל אירוע משמח!

אז מה זה בעצם קייטרינג אסאדו? זהו קייטרינג מוקפד של בשרים משובחים שמונחים על גריל ונצלים בשיטה דרום אמריקאית שנקראת "רודיזיו". הבשרים עוברים את הצלייה עד לדרגה המדוייקת והנכונה ביותר ומונחים על הצלחת ישר להגשה. בלי תיווך, בלי המתנה, הכי טרי וטעים שאפשר.

זוהי ארוחה שלמה בצלחת אחת, כאשר האורחים יכולים לבחור את הנתח שהם אוהבים ולהנות מארוחה שבמהלכה אפשר להסתובב, לדבר ולהנות מכל התוספות המפתות בלי יותר מדי בלגן. כל מה שצריך לארוחה משובחת, משביעה וטעימה שהאורחים שלכם יתאהבו בה – מבשרים מעולים דרך סלטים טריים ועד לקינוחים מצויינים.

כל מרכיב בארוחה מעורר תאווה

כל מי שאי פעם ביקר בדרום אמריקה ונהנה מארוחת בשרים מסורתית יודע עד כמה הבשר המשובח חשוב להצלחת הארוחה. קייטרינג אסאדו מתבסס על הנתחים הכי איכותיים שאפשר למצוא ועל שיטת צלייה מדוייקת ומוקפדת שהופכת כל נתח לכוכב הארוחה.

חומרי הגלם לארוחה הזו נבחרים בקפידה, מהבשרים ועד הירקות שמהם מכינים את הסלטים הטריים הנהדרים שמשלימים את התמונה. גם הקינוחים היצירתיים שמגיעים בסוף ונותנים את ה"משהו המתוק הזה" שצריך בסוף החגיגה מורכבים מחומרי הגלם הכי איכותיים.

אירוע פרטי מפנק במיוחד

קייטרינג אסאדו הוא לא רק הפתרון הכי טעים לאירוע פרטי או משפחתי אלא גם האוכל הכי מפנק. הארוחה שמחכה לאורחים שלכם היא כמו מנת בשר איכותית במסעדה יוקרתית, בלי ההמתנה וכל מה שמסביב. הבשר האיכותי נצלה בדיוק לשביעות רצונם של האורחים, התוספות המוקפדות מעניקות ביס של טריות והקינוחים…. קשה לדבר עליהם כשרעבים. בפעם הבאה שאתם מארגנים אירוע פרטי ורוצים לפנק את האורחים שלכם באוכל מעולה – רק קייטרינג אסאדו שמח ומשובח!