קייטרינג לחתונה לעומת קייטרינג לאירוע קטן

מאחורי כל אירוע עומדת חברת קייטרינג שאמורה להתאים את התפריט, ההגשה והשירות לאופי האירוע. יש הבדל בין השירות שמעניקה חברה במהלך חתונה גדולה ובין קייטרינג לאירוע קטן ובו מעט מוזמנים. מהם ההבדלים בין קייטרינג לחתונה ובין קייטרינג לאירועים קטנים? חברת Meat n' Sweet שמאחוריה מגוון אירועים שונים, מחתונות ועד אירועים קטנים, מציגה בפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על הנושא.

בין חתונה גדולה לאירוע קטן

ההבדלים בין חתונה גדולה ובה מאות מוזמנים ובין אירוע קטן הם משמעותיים ונוגעים לכל פרט ופרט בארגון האירוע. כשמדובר בבחירת קייטרינג לחתונה אנחנו לוקחים בחשבון את מספר המוזמנים וצריכים להיות מסוגלים להגיש לכל האורחים אוכל איכותי, מוקפד וטעים מבלי שירגישו שבישלנו למאות אנשים. כל מנה שיוצאת מהמטבח צריכה להיות מוקפדת, אך הכמויות הן גדולות מאד.

כשמדובר בתפריט קייטרינג לאירוע קטן מספר המוזמנים הוא כמובן קטן יותר, מה שמאפשר הגשה יותר מהירה ונינוחה של האוכל. המנות אמנם צריכות להיות איכותיות ממש כמו בכל חתונה גדולה, אבל אפשר להתייחס בצורה איטית ואישית יותר לכל אורח ולעמוד על צרכיו.

הגשה נינוחה יותר באירוע קטן יותר

הבדל משמעותי אחד הוא בנושא ההגשה, שמשפיע גם על העיצוב של המקום. קייטרינג לחתונה קטנה שבה מהלכים במתחם מעט מוזמנים יכול להרשות לעצמו את מרווח הנשימה גם בהקשר להגשה. אפשר להגיש לכל אורח את המנה שלו עד לשולחן מבלי להרגיש לחץ להספיק להגיש לכל מאות המוזמנים. התחושה היא נינוחה יותר.

אפשרות נוספת היא הגשה עצמית בעמדות אוכל, גם כאן יש הבדל בין אירוע גדול לקטן, כאשר האורחים לא מחכים בתור ארוך מדי ויכולים להתפרש על פני המתחם ולהנות מכל מה שיש לקייטרינג להציע בלי להמתין יותר מדי זמן.

העיצוב מושפע בכך שיש יותר מקום לפריטי נוי ועיצוב לאירועים ויש תחושה גדולה יותר של מרחב שאפשר לנצל, כך באירוע קטן שיש בו מעט מוזמנים.

חברת Meat  n' Sweet – לאירועים קטנים ובלתי נשכחים

חברת מיטס מצאה פתרון יצירתי שהופך כל אירוע, קטן או גדול, לחגיגה קולינרית מהנה במיוחד. קייטרינג אסאדו בשרי עשיר שכולל צלייה על גריל במקום והגשה לאורחים לפי דרגת העשייה ולפי הנתח שהם רוצים. הקייטרינג המושלם הזה מתאים לאירועים קטנים שבהם אפשר להעניק תשומת לב לכל אורח ואורח. אל הבשרים הנצלים על הגריל מתלווים סלטים טריים ולצדם גם קינוחים נפלאים ומוקפדים במיוחד.